Bestuur

Koninklijke HOBBYCLUB van MACHELEN

(gesticht in 1963, lid Koninklijke Landsbond nr. 232)

Ons dynamisch bestuur bestaat uit (van links naar rechts)

Jean Dewaerheid (voorzitter), Dymphna Van Dal (feestbestuurder), Gustaaf Humbeeck (materiaalmeester en opvolger Cultuurraad), Christine Machtelinckx, Luc Debusschere (secretaris), Jozef Vanden Broeck (penningmeester), Roger Geraerts (vertegenwoordiger Cultuurraad), Lydia De Quint (oude ambachten) en Raymond Palm.

CONTACTGEGEVENS

 

Voorzitter:

 

Jean Dewaerheid

Leeuwerikenlaan 17, 1830 Machelen

02.30.567.00 of 0499/72.4 mail

 

Bestuursleden:

 

Luc Debusschere (secretaris) mail

Jozef Vanden Broeck (penningmeester) mail

Dymphna Van Dal (feestbestuurster) mail

Roger Geraerts mail

Raymond Palm mail

Gustaaf Humbeeck mail

Christine Machtelinckx mail

Lydia De Quint mail

 

ONZE COLLEGA'S

 

Ke.The.Fil. Nossegem

de laatste donderdag van de maand van 20 tot 22 uur,

ln Bondsbureau-blok 3-Leuvensesteenweg 510/bus 15

1930 Zavemtem

 

Eureka kring voor champagnecapsules en koffieroomdekseltjes

“Ter IJse” Stationstraat 8 te 3090 Overijse

Tweede zaterdag van de maand, van 9 tot 13 uur (niet in juli en aug.)

 

Teniers Perk

Parochiezaal, Kampenhoutsestwg. 1

vierde zondag van 9.30 tot 12 uur

 

St. Hubertus Tervuren

“De Engel”, Kerkstraat 21

tweede donderdag, vanaf 19 uur

 

Philatelia Eppegem

Parochiezaal, Zenneweg

eerste dinsdag van de maand vanaf 19 uur

derde zondag van de maand vanaf 9.30 uur

 

Fila Kortenberg

Kultuurcentrum, Leuvense baan

derde donderdag, vanaf 20 uur

 

Postzegelclub Nossegem

Leuvense steenweg 653

eerste en derde vrijdag, vanaf 19 uur

 

H.V.B. Begijnendijk

Parochiezaal

derde zondag van 9 tot 12 uur (niet in juli)

Kring voor Numismatiek en Filatelie St. Katelijne Waver

Residentie Offendonk, Den Haes 8A, 2860 St. Katelijne Waver

eerste vrijdag van de maand van 19 uur tot 22.30 uur (niet in juli en aug.)

 

Vilvoordse Postzegelclub

Middenschool, Van Helmontstr. 6

tweede zondag, van 10 tot 12 uur

laatste maandag, 19.30 tot 22 uur

 

De Postiljon Boortmeerbeek

Cafetaria sporthal Sportveldweg 6

eerste en derde zondag, 9.15 tot 12.15 uur

 

De Posthoorn – Keerbergen

“’t Moleken”, Haachtse baan 1

elke woensdag, vanaf 20 uur

 

Everfila – Evere

“G.C. EVERNA”, St. Vincentiusstraat 30

iedere vrijdagavond, van 20 tot 22 uur

2de en 4de zondagmorgen, van 10 tot 12 uur

 

Neder-Over-Heembeek Fila

Zaal Familia, Fr. Vekemansstraat(Katholieke Basisschool)

tweede donderdag van 19 tot 22 uur

vierde donderdag van 19 tot 22 uur

 

Filakra Kraainem

Zaal “Cammeland”, Lijsterbessenbomenlaan 3, Kraainem

eerste donderdag, vanaf 19.30 uur

derde zondag, vanaf 9.30 uur

Postzegelclub Breughel Asse-Zellik

Gemeentelijke feestzaal, Noorderlaan 5, 1730 Zellik

Eerste en derde maandag van de maand, vanaf 19 uur.

Niet in juli en augustus.